Geoblog.pl    BoRa    Podróże    2011 Val Di Sole narciory    lodowiec Passo Tonale -Adamello ski

lodowiec Passo Tonale -Adamello ski

Włochy
Włochy, Tonale

Super miejsce, ilość tras powoduje zawrót głowy, a czarna trasa 37 wzrost adrenaliny.
Ucieszyliśmy się bardzo, bo z mapy tras narciarskich nie wynikało, że jest to taki raj narciarski. Region Tonale połączony jest z Pontedilegno i dalej aż do Temu, więc w jeden dzień nie daliśmy rady wszystkiego objeździć.

Po powrocie okazało się, że tylko dla tego regionu jest możliwość sprawdzenia na podstawie spisanego numeru (uwaga! oddanego za kaucję) karnetu, ile przejechaliśmy kilometrów i z jakich wyciągów korzystaliśmy.
Możliwość sprawdzenia po zalogowaniu się na stronie:
www.skilne.cc

przydatne linki dla tego regionu
www.adamelloski.com
www.ski.it
www.visittrentino.it/pl/trentino/aree_destinazioni

danach
danach - 2011-07-24 21:58
Oj ale Ci zazdroszczę tej jazdy i widoków, jak ja jeździłam na nartach to nie było tak łatwo wypuścić się w Dolomity czy Alpy na narty.Teraz po kontuzji kolana trochę się boję bo rehabilitacja trwała 1 rok.

BoRa
BoRa - 2011-08-28 21:20
Danach-polecam Val di Sole Marileva Foldarida. Tam znajdzisz szeroki wybór tras. Są trasy łatwe, a nawet bardzo łatwe - świetnie wyratrakowane, prowadzące przez piękne tereny takie w sam raz na - "po kontuzji". Polecam.

14.05.2020 - 29.05.2020

11.11.2019 - 11.11.2019