Geoblog.pl    BoRa    Podróże    2013 tydzień narciarski w Dolomitach - Val di Sole    Zapraszam na przejażdzkę na nartach w pięknej scenerii Dolomitów - film

Zapraszam na przejażdzkę na nartach w pięknej scenerii Dolomitów - film

Włochy
Włochy, Dimaro

Tak jak w tytule, zapraszam na film nakręcony na trasach narciarskich w Val di Sole - Marillevie, Madonnie i Folgaridzie.
Polecam uwadze polski akcent w 2:12 minucie filmu oraz od 3 minuty jazdę po trasach - materiał nakręcany kamerą sony action przyczepioną do kasku narciarza.
Prędkość w całym filmie jest rzeczywista, młodzież teraz tak szybko jeździ :-)
Mój ulubiony kawałek od 5:26 minuty.

Przepraszam za podkład muzyczny, ale nie radzę sobie jeszcze z wybraniem fajnej muzyki z zachowaniem praw autorskich.

życzę przyjemnego oglądania!

Multimedia (1)
  • rozmiar: 0,00 B  |  dodano

zula - 2013-05-10 12:46
BoRa jestem pod wrażeniem !
Podoba mi sie , chwilami myślałam ,że film jest lekko przyśpieszony ( no ale ja nigdy nie byłam w takich narciarskich warunkach) . Rozumiem ,że kamera była na kasku? (co widać potem na cieniu) . Kto jechał jest wielki a Ty poskładałś pięknie.
Muzyka odpowiednia do akcji .
Oceniam dosyć długo bo zainteresowana jestem także "obróbką"- nagrywam sama programy lecz w oparciu o zdjęcia.
Troszkę nie pasują mi zbyt szybkie napisy na początku filmu ( no ale to ja myślę)
Całość ogólnie na 5 !
Czekam na następne nagrania...może kajaki, kamper i wiosna?,
pozdrawiam

BoRa
BoRa - 2013-05-10 18:42
Zula , dziękuję serdecznie za miłe słowa.
Film montowałam programem Magix De Luxe. Świetna zabawa, ale bardzo czasochłonna.

marianka - 2013-05-16 13:35
Jestem wielką fanką i łowcą polskich akcentów. A filmik bardzo przyjemnie mi się ogląda. Podobnie jak Zula, myślę, że muzyka bardzo pasuje do ogólnej akcji!

14.05.2020 - 29.05.2020

11.11.2019 - 11.11.2019